Rybárske potreby ESOX Nové Zámky
Logo
 1. Úvod
 2. Prúty
 3. BY DÖME TEAM FEEDER POWER FIGHTER FEEDER 360XH 40-130g

BY DÖME TEAM FEEDER POWER FIGHTER FEEDER 360XH 40-130g

Vďaka neustálemu vývoju budú pre rok 2017 vynovené všetky prúty, ktoré nesú Döme Gábor. V prvom rade sa vynovili prúty Team Feeder Carp fighter a n... celý popis
Dostupnosť
na objednávku 1 ks
71,00 EUR
59,17 EUR
bez DPH
Číslo produktu:3500
Strážiť cenu / dostupnosť
 • Kompletné špecifikácie
 • BY DÖME TEAM FEEDER POWER FIGHTER FEEDER 360XH 40-130g
  BY DÖME TEAM FEEDER POWER FIGHTER FEEDER 360XH 40-130g
  na objednávku 1 ks
  71,00 EUR
  59,17 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie

Vďaka neustálemu vývoju budú pre rok 2017 vynovené všetky prúty, ktoré nesú Döme Gábor. V prvom rade sa vynovili prúty Team Feeder Carp fighter a následovníkom týchto prútov je séria Team Feeder Power Fighter. Aj pri týchto prútoch sa vychádzalo z prijateľnej ceny a samozrejme boli postavené na najkvalitnejších materiáloch. S hrdosťou predstavujeme výsledok práce naších vývojárov, ktorý nesie označenie By Döme Team Feeder Power Fighter.

Prvý  a najdôkležitejší rozdiel medzi týmito sériami prútov je ten , že predchádzajúca sária bola z IMT-7 Power karbónu a séria prútov Power Fighter je z IMT-8 Power karbónu, aj preto sa často označuje ako tvrdý, bojovný feedrový prút. Vďaka novému kvalitnejšiemumateriálu sú prúty, ľahšie, tenšie, pevnejšie a dajú sa zaťažiť este viac ako predchádzujúci model. s určitosťou môžeme vyhlásiť, že tieto prúty sú pri bežnom rybolove nezlomiteľné. Na prvý pohľad si všimnete tenšiu rúčku, ktorá je kombináciou korku a EVA materiálu. Pri uchopení tohto prútu do ruky máte pocit, akoby ste mali v ruke tenší, jemnejší prút . K tenšiemu prútu sa hodí aj tenší menší úchyt navijáku, ktorý je z nového odolnejšie materiálu. Pri sérii prútov Power Fighter  je pri prútoch dlhých 3,30m, 3,60m a 3,90m rúčka dlhá 47 cm a pri prútoch s dĺžkou 4,20 má rúčka 57cm, či je dlhšie ako u ostatných štandardných feedrových prútoch. Toto Vám umožní nahodiť montáž do ešte väčších vzdialeností. Veľmi dôležitý rozdiel je koncovom očku na špičke, ktoré je v porovnaní s prechádzajúcim modelom z oboch bokov zoslnené. K prútom Quiver  a Boat sa dodávajú dve špičky a k prútom od 3,3m a dlhším sú dodávané 3 špičky. Červená špica je najtvrdšia, oranžová je strdne tvrdá a zelená je najmäkšia špica.

Séria prútov By Döme Power Fighter má 16 členov!!!

Team Feeder Power Fighter 360MH, 360H, 360XH, 360XXH

Najčastejšie používaná dĺžka, ktorá sa vyrába v štyroch rozne tvrdých púrtoch. Medzi týmito prútmi si dokáže vybrať každý medzi medium heawy, heawy, extra heawy a extra-extra heawy prútmi. Pri výbere vhodného púrtu je veľmi dôležité si uvedomiť, v akej vzdialenosti chceme loviť, veľkosť a silu lovených rýb a v neposlednom rade aj hmotnosť Vašej koncovej monáže. Ako tieto čísla rastú, tak je vhodné siahnuť po tvrdšom prúte. Maximálna dĺžka nahodeni:60-70m.

Technické parametrte:

 • Dĺžka 3,6m
 • Akcia:  Extra Heawy
 • Vrhacia záťaž: 40-130g
 • Očká: SIC
 • Rukoväť: korok + EVA
 • Počet edielov: 3+3
 • hmotnosť: 300g
Rybárske potreby ESOX Nové Zámky

Kontakt:

exoxnz@gmail.com

 

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk