Rybárske potreby ESOX Nové Zámky
Logo
  1. Úvod
  2. Výpredaj
  3. DAIWA PRO STAFF ZANDER 2,5m 14-42g

DAIWA PRO STAFF ZANDER 2,5m 14-42g

  • Akcia

Prívlačový rybársky prút na lov zubáčov DAIWA Pro Staff Zander Prúty DAIWA Pre Staff Zander sú perfektne navrhnuté pre lov zubáčov s gumovými nás... celý popis
Dostupnosť
na objednávku 1 ks
Cena pred zľavou
252,00 EUR
189,00 EUR
157,50 EUR
bez DPH
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

Prívlačový rybársky prút na lov zubáčov DAIWA Pro Staff Zander

Prúty DAIWA Pre Staff Zander sú perfektne navrhnuté pre lov zubáčov s gumovými nástrahami aj s voblermi a to ako z brehu, tak z lode. Ich nahadzovacie vlastnosti a kontakt s nástrahou sú vynikajúce!
Model s vrhacou záťažou až do 42g bol vyrobený pre lov so strednými nástrahami v pomalých prúdoch alebo v pokojných a plytkých vodách. Druhý model Power Zander umožňuje ľahké nahadzovanie nástrah až do 70g a dá sa použiť v silných prúdoch alebo v hlbších vodách. Tieto prúty sú vybavené veľmi ľahkým ergonomicky tvarovaným sedlom navijaka Air Sensor z uhlíkových vlákien a sú mimoriadne vhodné pre pohodlné rybárčenie bez námahy počas dlhých hodín.

DAIWA Pro Staff

Je modelová rada rybárskych prútov, ktorá bola vytvorená v úzkej spolupráci s tímovými rybármi DAIWA - Nils Gabs, Marten Lacina, Adrian Prus, Sebastian Bischof a Marcel Asbroek. Lebo títo experti strávili mnoho hodín pri vode počas vývoja, testovaním mnohých prototypov, kým neboli vyvinuté perfektné špeciálne prúty! Akcia blanku, použité komponenty, technológie a konštrukčné detaily, ako napr. dĺžka rukoväte, boli špeciálne navrhnuté pre expertov na ostrieže, zubáče, šťuky, vertikálnu prívlač, pelagickému lov a lov s veľkými nástrahami. Aby sme uspokojili potreby našich tímových rybárov, bol do vývoja zahrnutý rad špičkových technológií DAIWA. Materiál z uhlíkových vlákien HVF Nanoplus umožňuje konštrukciu veľmi ľahkých, tenkých, rýchlych a zároveň extrémne odolných blankov. Vďaka pridaniu nano častíc bolo už malé množstvo živice ďalej redukované a blanky sa tak stali ešte rýchlejší a ľahšie!
Konštrukcia z uhlíkových vlákien X45 vedie ku zlepšenej kompresii blanku vďaka špeciálnemu umiestneniu uhlíkových vlákien - blanky sú veľmi odolné, umožňujú presnejšie hody a možno ich perfektne ovládať počas zdolávania a prezentácie nástrahy. Prúty navyše získavajú väčšiu odolnosť proti poškodeniu. Technológia V-Joint je skratkou pre exkluzívne vyvinutú vrstvu uhlíkových vlákien BIAS v spojoch, vyrobenú spoločnosťou DAIWA. Vďaka tomuto špeciálnemu materiálu je táto zvyčajne citlivá časť prútu veľmi robustná a zároveň sa zlepšuje krivka ohybu. Zvlášť sa venovali pozornosť vyváženiu prútu - konštrukcii rukoväte, výberu prémiových veľmi ľahkých očiek Fuji Alconite K-guides a použitým materiálom, ktoré spoločne zaisťujú dokonalý pocit z prútov počas lovu a umožňujú rybárčenie bez námahy po celé hodiny

Technológie prívlačového prúta DAIWA Pro Staff Zander

  • HVF® Nanoplus karbónový blank
  • Konštrukcia karbónových vlákien X45®
  • V-Joint® put-over spojka
  • Fuji® Alconitová K-očká
  • DAIWA® Air Sensor sedlo navijaka
  • EVA rukoväť
Rybárske potreby ESOX Nové Zámky

Kontakt:

exoxnz@gmail.com

 

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk