Rybárske potreby ESOX Nové Zámky
Logo
  1. Úvod
  2. Výpredaj
  3. DAIWA BALLISTIC X LTD SPIN 2,4m 30-70g

DAIWA BALLISTIC X LTD SPIN 2,4m 30-70g

Prívlačový rybársky prút DAIWA Ballistic LTD Spin Vlastnosti prútov Ballistic LTD s vrhacími záťažami 15-50g a 30-70g perfektne zodpovedajú požia... celý popis
Dostupnosť
na objednávku 1 ks
Cena pred zľavou
171,40 EUR
106,30 EUR
88,58 EUR
bez DPH
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

Prívlačový rybársky prút DAIWA Ballistic LTD Spin

Vlastnosti prútov Ballistic LTD s vrhacími záťažami 15-50g a 30-70g perfektne zodpovedajú požiadavkám lovu s ťažšími gumovými nástrahami. Keď sa cieľové ryby skrývajú hlboko alebo v silnom prúde, tieto prúty vám umožní prochytat vodu s hlboko potápivými woblery alebo s ťažšími jigovými hlavičkami.

S modelovou radou prívlačových prútov Ballistic LTD ponúka DAIWA najnovšie rad prútov pre lov dravcov. Prémiové komponenty, ako je inovatívne sedlo navijaka Fuji TVS, ľahké očká Seaguide s vložkami Zirconia, štýlová delená EVA rukoväť a prémiové výrobné technológie DAIWA, vedú k špičkovej produktovej rade. Technológia X45 použitá na blanku z uhlíkových vlákien výrazne zlepšuje kompresiu blanku, a tým má pozitívny vplyv na jeho odolnosť - prúty nahadzujú úplne kontrolovane a presne a majú veľmi robustnú špičkovú časť. HVF blanky Ballistic LTD sa vyznačujú výrazne zníženým obsahom živice s vyšším množstvom uhlíkových vlákien, čo vedie k veľmi ľahkým a vyváženým prútom s rýchlou akciou. Krátka EVA horná rukoväť a sedlo navijaka Fuji TVS umožňujú priamy kontakt s blankom pre ovládanie akcie nástrahy a cítenie kontaktov s dnom a dokonca aj najjemnejších kontaktov s rybami, čo je obzvlášť výhodné pri love s gumovými nástrahami, ale aj pri iných rybárskych technikách.

Technológie prívlačového prúta DAIWA Ballistic LTD Spin

  • HVF® karbónový blank
  • Konštrukcia karbónových vlákien X45®
  • V-Joint® put-over spojka
  • Zirkóniové očká Seaguide®
  • Fuji® TVS sedlo navijaka
  • Špičková EVA rukoväť
Rybárske potreby ESOX Nové Zámky

Kontakt:

exoxnz@gmail.com

 

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk