Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


Úvod » Prúty » Prút by Döme Team Feeder Master Carp Pro 3,30m M 15-70g


        

Prút by Döme Team Feeder Master Carp Pro 3,30m M 15-70g

skladom

 

Skladom: 2,00 ks
Číslo produktu: 4060
naša cena bez DPH: 55,50 EUR
naša cena s DPH (20 %):
66,60 EUR
Strážny pes:
Strážny pes

Kompletné špecifikácie

Vďaka neustálemu zdokonalovaniu rybárskych prútov sa v roku 2017 dostávajú na trh aj nové prúty s menom Gábora Dömeho. Konečne prichádza na trh nástupca prútov Team Feeder mAster Carp, a to séria prútov s označením By Döme Team Feeder Master Carp Pro. V skratke Vám teraz predstavíme, akými zmenami a s akými vylepšeniami prichádzajú tieto nové prúty.

Prvý a najdôležitejší rozdiel medzi starými a novými prútmi je, že predchádzajúca séria bola vyrobená z materiálu IMT-8 Power Carbon a nová séria je vyrobená z IMT-10 Power Carbon. Vďaka kvalitnejšiemu materiálu sú nové prúty štíhlejšie, ľahšie, trocha mäkšie, ale dajú sa zaťažiť ešte viac ako predchádzajúca séria. S istotou môžeme tvrdiť, že pri klasickom používaní sú tieto prúty nezlomiteľné! Vďaka takmer úplnej dokonalosti týchto prútov dokážete nahodiť presnejšie, ľahšie, s menšou silou svoju montáž na väčšie vzdialenosti a zdolávanie ryby poskytuje ešte väčší zážitok. Popri tom sa nemusíte obávať straty ryby pri zdolávaní (ani pri používaní malých háčikov a tenkých nadväzcov). 

Každý diel týchto prútov je vypracovaný do detailov, delená rúčka je z moderného EVA materiálu. Samozrejme sa veľmi dbalo na to, aby pri každom type týchto prútov bola rúčka optimálne dlhá, čo bude presne uvedené pri jednotlivých prútoch. Prúty sú osadené menšími a kvalitnejšími držiakmi navijákov.

Prúty boli osadené novým typom extrémne tvrdým KW Low Rider SIC očkami, ktorých veľkosť a rozmiestnenie po prúte bolo precízne naplánované. Na klasických prútoch sú očka umiestnené na prút v 90° uhle. Na nových prútoch je jasne vidieť, že očká sú naklonené k telu prútu smerom dopredu v 24° uhle. Očká sú ďalej od blanku prútu, čo zabezpečuje menší odpor pri nahadzovaní, čo má za následok dlhšie a presnejšie hody. Rozdiel je vidieť aj pri očku na špičke prúta, ktoré sú vystužené z oboch strán.

Ku každému prútu sú pribalené tri špice rôznej tvrdosti, Najtvrdšia je červená (heavy), špička strednej tvrdosti - zelená (medium) a najjemnejšia špica žltá (light). ďalej namiesto pevného krúžku, na novom prúte je umiestnený jeden hore a dole sklopný krúžok na uchytenie háčika, ktorý je praktickejší. Toto je síce len maličkosť,ale aj toto poukazuje na to, že pri zostavovaní týchto prútov sa dbalo na každý detail. 

Séria prútov Master Carp Pro sa skladá z prútov s dĺžkov 3,30m, 3,60m, 3,90m a 4,20m, čo ponúka dokonalé riešenie dokaždej situácie. Vyberte si ten správny prút pre Váš spôsob rybolovu a vychutnávajte si každú minútu rybolovu s feedrovým prútom.

Team Feeder Master Carp Pro 330M

Ide o jeden naozaj nezvyčajný, veľmi jemný prút. Je idálny na malé jazerá pri love method technikou a na najemnejší lov kaprov.

Dĺžka: 3,30m M; Vrhacia záťaž: 15-70g; Dĺžka ručky: 40cm; Maximálna dĺžka náhodu: 60 metrov.

Team Feeder Master Carp Pro 360MH, 360H

Najpoužívanejšia dĺžka feedrových prútov, ktoré sa dostávajú do predaja v dvoch vrhacích záťažiach. Pri výbere najvhodnejšieho prúta treba vziať do úvahy, na akú vzdialenosť chceme loviť, veľkosť rýb ktoré chceme loviť a v neposlednom rade aj hmotnosť našej koncovej montáže. Ako tieto čísla narastajú, tak si treba vybrať čoraz tvrdší prút.

Dĺžka: 3,60m MH; Vrahacia záťaž: 20-80g; Dĺžka rúčky: 43,5 cm; Maximálna dĺžka náhodu: 70 metrov

Dĺžka: 3,60m H; Vrahacia záťaž: 30-100g; Dĺžka rúčky: 43,5 cm; Maximálna dĺžka náhodu: 80 metrov

Team Feeder Master Carp Pro 390MH, 390H, 390LC

Táto dĺžka prútu pripadá do úvahy, keď potrebujeme loviť v ďialke minimálne 70 metrov, alebo ešte ďalej. Samozrejme aj tu ako rastie požadovaná dĺžka náhodu a ako rastie hmotnosť koncovej montáže, tak si treba vybrať čoraz tvrdší feedrový prút. Medzi modelmi s dĺžkou 3,90m je jeden s označením LC, čo je Long Cast=verzia na dlhé hody, ktorý je trochu tvrdší ako 3,90m H a má aj dlhšiu rúčku. Takže ak je naším cielom maximálna dĺžka náhodu, treba si vybrať tento prút.

Dĺžka: 3,90m MH; Vrahacia záťaž: 30-90g; Dĺžka rúčky: 47,5 cm; Maximálna dĺžka náhodu: 85 metrov

Dĺžka: 3,90m H; Vrahacia záťaž: 40-150g; Dĺžka rúčky: 47,5 cm; Maximálna dĺžka náhodu: 100 metrov

Dĺžka: 3,90m LC; Vrahacia záťaž: 50-170g; Dĺžka rúčky: 54 cm; Maximálna dĺžka náhodu: 120 metrov

Team Feeder Master River 390XXH

Tento typ prútu si zaslúži samostatný popis, totižto nemá každodenné parametre. Stáleje čoraz väčší dopyt po extra silných prútoch, ktoré sú napriek svojej sile stále dostatočne pružné. Tento je presne taký. Stopercentne si zastane svoje miesto aj v najdivších riekach, keď na zstavenie montáže v prúde sú potrebné 200-250g kŕmitká.

Dĺžka: 3,90m XXH; Vrahacia záťaž: 100-250g; Dĺžka rúčky: 47,5 cm; Maximálna dĺžka náhodu: 100 metrov

Team Feeder Master Carp Pro 420H, 420LC

Keď nie sme schopný dosiahnuť záber pri love v blízkosti brehu, treba loviť ďalej, niekedy čo najďalej. V takomto prípade často treba nahadzovať do vzdialenosti 100 metrov alebo ešte ďalej aby sme dosiahli záber. K tomuto potrebujeme prúty s  dĺžkou 4,2m. Medzi prútmi s dĺžkou 4,2m sa nachádza aj jeden s označením LC, čo je Long Cast=verzia na dlhé hody, ktorý je trocha silnejší ako 4,20m H a má dlhšiu rúčku. Takže ak je cieľom loviť čo najďalej, tak si treba vybrať presne tento prút.

Dĺžka: 4,20m H; Vrahacia záťaž: 50-160g; Dĺžka rúčky: 52 cm; Maximálna dĺžka náhodu: 110 metrov

Dĺžka: 4,20m LC; Vrahacia záťaž: 50-180g; Dĺžka rúčky: 60 cm; Maximálna dĺžka náhodu: 130 metrov


Na záver nám zostala ešte jedna chúlostivá, ale veľmi dôležitá téma, a to je cena prútov. Pri nových prútoch sme zmenili takmer každú ich vlastnosť a charakteristické prvky, všetky sme vylepšili. Ale aj keď to znie neuveriteľne, pri nových Master Capr prútoch sa cena nezvýšila, na trh sa dostanú za výhodnejšie ceny. Ešte jedna vec, pre ktoré sa oplatí pozrieť sa na tieto prúty. AK pri love kaprov s feedrovým prútom hladáte dobrého spoločníka na dlhšiu dobu, nemusíte ďalej hľadať, pretože ste ho práve našli. Meno Döme Gáber je zárukou toho, že máte v ruke jeden vynikajúci prút za naozaj skvelú cenu.

Strážny pes
Watch DOG


Informovať na e-mail pri zmene:


       keď cena klesne pod EUR

        keď produkt bude na sklade


Zadajte Váš e-mail: